Obchodný zástupca pre PSS, a.s. - novovzniknuté pracovné miesta

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

okres Brezno, okres Revúca, okres Liptovský Mikuláš, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
neobmedzený príjem v závislosti od výsledkov práce, provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sprostredkovanie v oblasti stavebného sporenia;
- zabezpečovanie servisu stavebným sporiteľom;
- komplexná úverová ponuka v oblasti stavebného sporenia;
- starostlivosť o klientov na zverenom území a vyhľadávanie nových klientov

- zdarma notebook s pripojením na internet, prenosná tlačiareň, výhodné telefónne paušály;
- bezplatné teoretické a praktické školenia;
- zaradenie do už existujúcich kancelárii;
- zvýhodnené nástupné podmienky v prvom a druhom roku pôsobenia;
- možnosť profesijného a osobnostného rastu;
- zaujímavá a nestereotypná práca so širokým portfóliom finančných produktov;
- motivujúci príjem a zaujímavý systém "zamestnaneckých benefitov";
- "vhodný odrazový mostík" do ďalšieho profesijného života

Informácie o výberovom konaní

Profesijný životopis zašlite do 30.8.2016 na adresu:
Regionálna pobočka Prvej stavebnej sporiteľne, a.s.
Mlynská 28
040 01 Košice

alebo mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

- zodpovednosť a samostatnosť;
- podnikavosť a cieľavedomosť;
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie;
- vysoké pracovné nasadenie;
- ochota vzdelávať sa

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. je špecializovaná banka pre oblasť financovania bývania. Sme renomovaná banka s vysokým kreditom na trhu a u verejnosti. Poskytujeme stavebné sporenie a úvery so zvýhodnenými podmienkami, čím zlepšujeme kvalitu bývania obyvateľstva na Slovensku.
Dosiahli sme I. miesto a označenie Najšťastnejšia veľká firma v exkluzívnom rebríčku Happy company spoločnosti Life Coaching Institute, uverejnenom v Hospodárskych novinách. Práve naša spoločnosť podľa výskumu poskytuje svojím ľuďom najväčší pocit šťastia na pracovisku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2698320  Dátum zverejnenia: 22.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: neobmedzený príjem v závislosti od výsledkov práce, provízie