Koordinátor IT regionálnej pobočky Košice

Prvá stavebná sporiteľňa a.s.

Miesto práce
Mlynská 28, 040 01 Košice
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Distribúcia programov a odovzdávanie technických zariadení OZ v rámci odbytových štruktúr
• Evidencia mobilných kompletov, tlačiarní a POS terminálov
• IT školenia OZ v rámci odbytových štruktúr
• Poradenský IT servis pre OZ v rámci odbytových štruktúr
• Odborná komunikácia s partnerskými spoločnosťami SWAN, a. s., a PRINTEC SLOVAKIA, spol. s r. o.
• Spolupráca pri organizovaní školení o IT

• pružná pracovná doba
• sociálny program pre zamestnancov
• stravovanie vo vlastnej podnikovej jedálni
• bezplatné parkovanie na vlastnom parkovisku banky
• zamestnanecké úvery so zvýhodnenými úrokovými sadzbami
• zvýhodnené poplatky na produkty banky a ďalšie benefity

• životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme zaslať e-mailom alebo poštou
• pri žiadostiach zaslaných e-mailom vyznačte do kolónky predmet/subject názov pozície o ktorú sa uchádzate a aj jednu lokalitu z názvu pozície

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z technických dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi, ktoré nebudú vyžiadané späť do 1 mesiaca po uzavretí výberového konania, budú vymazané a skartované v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
UNIX/Linux - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• stredoškolské vzdelanie s maturitou
• ovládanie anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni
• ovládanie internetu na pokročilej úrovni
• vytrvalosť
• samostatnosť, spoľahlivosť, sebakontrola
• flexibilita
• analytické a konštruktívne myslenie
• koncepčnosť a systematickosť
• schopnosť prezentácie, vyjadrenia sa
• osobnostná zrelosť

špecializovaná banka na podporu bývania

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 30, P.O.Box 48
829 48 Bratislava
ID: 2325009   Dátum zverejnenia: 12.10.2016