Obchodný zástupca pre Prvú stavebnú sporiteľňu

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Košice, Michalovce, Trebišov, Moldava n/B., Gelnica, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Trebišov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.9.2015
Mzdové podmienky (brutto)
provízny systém + paušál počas 2 rokov od začiatku činnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

° aktívna starostlivosť o pridelených klientov,
° realizácia obchodných rozhovorov o stavebnom sporení, úveroch a poistení v kanceláriách a obchodných centrách v Košickom kraji.

Hľadáte zmenu? Niečo nové?
Ponúkame možnosť sebarealizácie a dlhodobú prácu pre spoločnosť, ktorá patrí už viac ako 22 rokov medzi lídrov v bankovom sektore.

Žiadosť so stručným životopisom zašlite poštou na adresu Regionálna pobočka Prvej stavebnej sporiteľne, a. s., Mlynská 28, 040 01 Košice alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. je špecializovaná banka pre oblasť financovania bývania. Sme renomovaná banka s vysokým kreditom na trhu a u verejnosti. Poskytujeme stavebné sporenie a úvery so zvýhodnenými podmienkami, čím zlepšujeme kvalitu bývania obyvateľstva na Slovensku.
Dosiahli sme I. miesto a označenie Najšťastnejšia veľká firma v exkluzívnom rebríčku Happy company spoločnosti Life Coaching Institute, uverejnenom v Hospodárskych novinách. Práve naša spoločnosť podľa výskumu poskytuje svojím ľuďom najväčší pocit šťastia na pracovisku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2208484  Dátum zverejnenia: 4.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízny systém + paušál počas 2 rokov od začiatku činnosti