Odborný konzultant

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Zvolen, okres Liptovský Mikuláš, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.03.2015
Neobmedzený príjem v závislosti od výsledkov práce, provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* sprostredkovanie v oblasti stavebného sporenia, zabezpečenie servisu
* poradenstvo v oblasti produktov
* kompletná úverová ponuka v oblasti stavebného sporenia
* starostlivosť o klientov na zverenom území
* vyhľadávanie nových klientov
* akvizičná činnosť

* k dispozícii výpočtová technika (notebook, tlačiareň, internet)
* zvýhodnené sadzby pre komunikáciu u zmluvného mobilného operátora
* bezplatné tréningy a školenia na profesionálnej úrovni
* flexibilný pracovný čas
* motivujúci príjem a zaujímavý systém finančných bonusov
* organizačná a marketingová podpora

Žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom zasielajte na kontaktnú adresu, alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
* dôslednosť, vytrvalosť a vysoké pracovné nasadenie
* samostatnosť, ale aj ochotu pracovať v prospech tímu
* kreativita a flexibilita
* pozitívne myslenie, schopnosť vyjednávať a predávať
* bezúhonnosť doloženú výpisom z registra trestov
* vlastné motorové vozidlo je výhodou pre uchádzača

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. je špecializovaná banka pre oblasť financovania bývania. Sme renomovaná banka s vysokým kreditom na trhu a u verejnosti. Poskytujeme stavebné sporenie a úvery so zvýhodnenými podmienkami, čím zlepšujeme kvalitu bývania obyvateľstva na Slovensku.
Dosiahli sme I. miesto a označenie Najšťastnejšia veľká firma v exkluzívnom rebríčku Happy company spoločnosti Life Coaching Institute, uverejnenom v Hospodárskych novinách. Práve naša spoločnosť podľa výskumu poskytuje svojím ľuďom najväčší pocit šťastia na pracovisku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1994806  Dátum zverejnenia: 28.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Neobmedzený príjem v závislosti od výsledkov práce, provízie