Spracovateľ agendy vymáhaných pohľadávok – doba určitá

Prvá stavebná sporiteľňa a.s.

Miesto práce
Bajkalská 30, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výkon vymáhania pohľadávok PSS, a. s. z úverov
• písomný a telefonický kontakt s klientmi, pracovníkmi súdov a dražobných spoločností
• administratívna práca spojená s písaním a podávaním návrhov na súdne konanie a na výkon záložného práva
• evidencia postupu vymáhania do bankového systému
• príprava a uzatváranie splátkových dohôd s klientmi, evidovanie a kontrola dodržiavania splátkových dohôd
• administratívna práca súvisiaca s mandátnou správou pohľadávok PSS, a. s. inými spoločnosťami
• špecifikácia dlžných súm v rámci súdnych konaní, resp. výkonu záložného práva
• spracovanie kontrolných zostáv súvisiacich s agendou
• podpora administratívnych činností súvisiacich s uplatňovaním nárokov banky v súdnom konaní a pri výkone dobrovoľnej dražby

• pracovná pozícia je obsadzovaná na dobu určitú (zastupovanie MD/RD)
• životopis, motivačný list s udaním pracovnej pozície a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme zaslať e-mailom, poštou alebo faxom
• pri žiadostiach zaslaných e-mailom vyznačte do kolónky predmet/subject názov pozície, o ktorú sa uchádzate

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z technických dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi, ktoré nebudú vyžiadané späť do 1 mesiaca po uzavretí výberového konania, budú vymazané a skartované v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• SŠ alebo VŠ vzdelanie právnického zamerania výhodou
• prax v oblasti vymáhania pohľadávok výhodou
• znalosť MS Office balíčka na úrovni užívateľ
• zmysel pre zodpovednosť, diskrétnosť
• dôveryhodnosť a komunikatívnosť
• schopnosť znášať záťaž a stres
• zmysel pre kooperáciu a tímovú prácu

Sme experti na financovanie bývania a na trhu pôsobíme už 30 rokov. Naše produkty využilo viac ako 2,5 milióna klientov, ktorým sme pomohli splniť si sen o vlastnom bývaní.

Zastávame hodnoty, ktoré zabezpečujú férový prístup ku klientom a aj k našim kolegom. Naše úspechy sú výsledkom tímovej spolupráce a práce kolegov motivovaných pestrým benefitným programom a adekvátnym finančným ohodnotením.

Ak sa chcete stať súčasťou tímu centrály PSS a nenašli ste pozíciu, ktorá by Vás oslovila, určite nám napíšte na [email protected].

V prípade záujmu stať sa členom obchodnej siete ako samostatný obchodný zástupca v regióne a aktuálne ste nenašli aktívnu inzerciu, prihláste sa prosím na nasledujúcom linku a uveďte svoje kontaktné údaje:

Naši kolegovia sa Vám ozvú a preberú s Vami aktuálne možnosti, pretože v PSS si vážime každý jeden talent a vieme oceniť prínos každého kolegu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Čiháková
E-mail: poslať životopis
ID: 1718934  Dátum zverejnenia: 22.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou