Obchodný zástupca

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

okres Ilava, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.06.2014
neobmedzený príjem v závislosti od výsledkov práce, provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sprostredkovanie v oblasti stavebného sporenia, zabezpečovanie servisu existujúcich klientov, vyhľadávanie a kontaktovanie záujemcov o stavebné sporenie, predaj zmlúv stavebného sporenia fyzickým a právnickým osobám
-kompletná úverová ponuka v oblasti stavebného sporenia a spracovávanie úverových žiadostí fyzickým a právnickým osobám

Počas prvých 3 mesiacov možnosť garantovaného príjmu.
Predpolkladaná výška príjmu cca 1 000 EUR.

-zdarma najmodernejšia výpočtová technika s možnosťou využitia internetu
- zvýhodnené sadzby pre komunikáciu u zmluvného mobilného operátora
-bezplatné teoretické a praktické zaškolenie a bezplatné zdokonaľovacie školenia
-možnosť profesijného a kariérneho rastu v závislosti od vlastnej iniciatívy a výsledkov práce
-úľavy na poplatkoch pri využívaní výhod stavebného sporenia
- zvýhodnená úroková sadzba pri úveroch čerpaných obchodným zástupcom

Profesijný životopis zašlite na adresu: Prvá stavebná sporiteľňa, a.s., Regionálna pobočka, Rozmarínova 4, 91101 Trenčín alebo na e-mail: [email protected] najneskôr do 17.04.2014.
Všetci uchádzači budú kontaktovaní e-mailom, písomne alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

-abmicióznosť a cieľavedomosť
-príjemný vzhľad a komunikatívnosť
-aktívny a podnikateľský prístup k práci a vytrvalosť
-schopnosť vyjednávať a predávať

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. je špecializovaná banka pre oblasť financovania bývania. Sme renomovaná banka s vysokým kreditom na trhu a u verejnosti. Poskytujeme stavebné sporenie a úvery so zvýhodnenými podmienkami, čím zlepšujeme kvalitu bývania obyvateľstva na Slovensku.
Dosiahli sme I. miesto a označenie Najšťastnejšia veľká firma v exkluzívnom rebríčku Happy company spoločnosti Life Coaching Institute, uverejnenom v Hospodárskych novinách. Práve naša spoločnosť podľa výskumu poskytuje svojím ľuďom najväčší pocit šťastia na pracovisku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1712986  Dátum zverejnenia: 10.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: neobmedzený príjem v závislosti od výsledkov práce, provízie