Obchodný zástupca pre Kolárovo a Hurbanovo

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
máj 2015
Mzdové podmienky (brutto)
neobmedzený príjem v závistosti od výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Sprostredkovanie v ob lasti stavebného sporenia, zabezpečenie servisu stavebného sporenia
* poradenstvo v oblasti produktov
* kompletná úverová ponuka v oblasti stavebného sporenia
* starostlivosť o klientov na zverenom území
* vyhľadávanie nových klientov
* akvizičná činnosť

* k dispozícii výpočtová technika s možnosťou využitia internetu
* zvýhodnené sadzby pre komunikáciu u zmluvného mobilného operátora
* bezplatné tréningy a školenia na profesionálnej úrovni
* flexibilný pracovný čas
* motivujúci príjem a zaujímavý systém finančných bonusov
* marketingová podpora

žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom zasielajte e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

A

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* príjemný vzhľad a komunikatívnosť
* presnosť a dôslednosť
* zodpovedný a pozitívny prítup k práci
* bezúhonnosť

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. je špecializovaná banka pre oblasť financovania bývania. Sme renomovaná banka s vysokým kreditom na trhu a u verejnosti. Poskytujeme stavebné sporenie a úvery so zvýhodnenými podmienkami, čím zlepšujeme kvalitu bývania obyvateľstva na Slovensku.
Dosiahli sme I. miesto a označenie Najšťastnejšia veľká firma v exkluzívnom rebríčku Happy company spoločnosti Life Coaching Institute, uverejnenom v Hospodárskych novinách. Práve naša spoločnosť podľa výskumu poskytuje svojím ľuďom najväčší pocit šťastia na pracovisku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1511569  Dátum zverejnenia: 21.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: neobmedzený príjem v závistosti od výsledkov