Obchodný zástupca - finančný sprostredkovateľ

PRVÁ STAVEBNÁ SPORITEĽŇA A.S.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): neobmedzená výška príjmu na základe dosiahnutých výsledkov
  • Termín nástupu: 01.09.2014
  • Druh pracovného pomeru: živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Výkon sprostredkovateľskej činnosti finančného sprostredkovania v oblasti stavebného sporenia a úverov pre fyzické a právnické osoby, starostlivosť o nových a existujúcich klientov, akvizičná činnosť a finančné sprostredkovanie poistenia pre UNIQA poisťovňu, a. s., a pre Poisťovňu Slovenskej sporiteľne, a. s., Vienna Insurance Group.
Iné výhody
Ponúkame:
- prácu pre renomovanú banku s vysokým kreditom na trhu
- motivujúce finančné ohodnotenie
- permanentné, profesionálne vzdelávanie
- vybavenie notebookom, tlačiarňou, prístupom na internet
- štartovací príspevok na bezproblémový rozbeh, výhodné účelové pôžičky na vytváranie vhodného pracovného prostredia
- stavebné sporenie a úvery so zvýhodnenými podmienkami
- exkluzívne motivačné aktivity, spoločenské a športové akcie celoslovenského i regionálneho charakteru

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
výhodou je ekonomické zameranie, ekonomické, humanitné, stavebné
Znalosti
Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
OpenOffice.org Base - základy
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
výhodou je prax v obchode a finančnej sfére

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
- minimálne stredné odborné vzdelanie - požadujeme predloženie dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- základná PC gramotnosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, vytrvalosť
- samostatnosť aj tímovosť
- ochota permanentne sa odborne vzdelávať
- vítaný je vodičský preukaz skupiny B

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. - špecializovaná banka na podporu bývania a výstavby
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Bankovníctvo, peňažníctvo
Informácie o výberovom konaní
žiadosť o prijatie a profesijný životopis zasielať mailom
Adresa spoločnosti
PRVÁ STAVEBNÁ SPORITEĽŇA, a. s., - regionálna pobočka
Bajkalská 30, P.O.Box 48, Bratislava Zobraziť na mape
829 48 Bratislava
ID: 1267118   Dátum zverejnenia: 18.7.2014
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke