Operátor správy pohľadávok

Prvá solidárna spoločnosť, s. r. o.

Miesto práce
Zahradnícka 27, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
podla dohody
9 - 9 EUR/hodina, Mzda je ukolová vybavenie jednej faktúry 9 euro.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna práca. Kontaktovanie klientov, ktorí prejavili záujem o služby spoločnosti poslanie faktúry za službu a z nej dostane brigádnik 20% to je 9 euro plus možné nasledné provízie.

V prípade dlhšej spolupráce vieme ponúknuť benefity.

Brigáda je 2x do týždňa na dve - tri hodiny od 9 00 do 12 00. Najlepšie dni by boli utorok a štvrtok. Vieme sa dohodnúť na čase príchodu do práce a zvoliť aj iné dni, ak nevyhovujú.

Životopisy posielať s fotkou.

V prípade vzajomných sympatií môže brigadnik využívať kanceláriu na svoje školské povinnosti (učenie, pripadná tlač dokumentov atd).

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy

Flexibilita a hlavne žiadny stres :).

Prvá solidárna spoločnosť sa zaoberá kúpu nehnuteľností, obchodovania s nehnuteľnosťami, správou pohľadávok a sprostredkovaním úverov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2264804  Dátum zverejnenia: 29.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9 - 9 EUR/hodina, Mzda je ukolová vybavenie jednej faktúry 9 euro.