Vodič ADR nad 12ton

PRVÁ SLOVENSKÁ PROPANBUTANOVÁ SPOLOČNOSŤ, a.s.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič na cisternovom vozidle na rozvoz LPG autocisternou po SR a v rámci EU.

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E, T

Počet rokov praxe

2
5

1.SPS a.s. je spoločnosť s 10–ročnou tradíciou a pôsobením na Slovenskom trhu. Dodáva LPG pre sieť vlastných čerpacích staníc, vykurovací plyn, ako aj plyn vo fľašiach.

Vlastní terminál na prekládku vagónových cisterien, vlastní autocisterny, technológie a stavby ČS LPG, ako aj plniareň fliaš. Momentálne je treťou najväčšou spoločnosťou v oblasti dodávok propánu a propán- butánu na území SR. V spoločnosti pracuje cca 100 ľudí a firma sa každým rokom úspešne zväčšuje a narastá.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Ul. SNP 1301
965 01 Žiar nad Hronom
ID: 2571509   Dátum zverejnenia: 17.10.2016