Obchodný zástupca pre stredné Slovensko

PRVÁ SLOVENSKÁ PROPANBUTANOVÁ SPOLOČNOSŤ, a.s.

Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
základný plat + odmeny podľa predaného objemu (viac info na pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj sortimentu spoločnosti
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- vyhľadávanie nových zákazníkov
- udržiavanie kontaktu so zákazníkmi
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- spracovanie údajov pre vedenie spoločnosti

- práca v stabilnej spoločnosti
- firemný automobil
- telefón

Životopisy spolu s fotografiou, motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov posielajte mailom na adresu: [email protected]
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predajné zručnosti
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- schopnosť pracovať v tíme.

Prvá propán butánová spoločnosť sídli v Žiari nad Hronom, 1SPS a.s. sa zaoberá technológiami súvisiacimi so spracovaním a následným sprostredkovaním predaja propán butánu napríklad prostredníctvom čerpacích staníc ktoré môžeme nájsť až na dvadsiatich miestach po Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2223246  Dátum zverejnenia: 16.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + odmeny podľa predaného objemu (viac info na pohovore)