Montážnik/čka - možnosť výberu pracovať na 1 smenu-ranná alebo na 2 smeny-ranná a poobedná-doprava zabezpečená

Prvá Personálna, spol. s r.o.

Miesto práce
Hlohovec, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budete robiť:

Výroba polovodičových spínačov (modulov): montáž, spájkovanie.
Vykonávanie výrobných a kontrolných operácií podľa výrobných a pracovných postupov.
Práca na montáži na 1, alebo 2 zmeny (ranná, poobedná)

Čo vám vieme ponúknuť:
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie, práca v čistých výrobných priestoroch
- každoročná úprava miezd
- 13-ty plat
- nadštandardné príplatky za poobednú, prácu cez víkend a vo sviatok
- bezplatná doprava firemným autobusom, príp. príspevok na cestovné
- zvýhodnené stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti – denne čerstvé jedlá na všetkých zmenách
- zaujímavý sociálny program pre zamestnancov (poukážky pri životnom a pracovnom jubileu, príspevok na regeneráciu a voľno časové aktivity, príspevok na tábor pre deti zamestnancov)
- organizovanie rôznych firemných akcií, kultúrnych a športových aktivít (Vianočný večierok, Mikulášsky program pre deti zamestnancov, Dni zdravia, výlety do prírody, do divadla a i.)

Ak Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte poslať svoj životopis formou emailu alebo na adresu spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť je rodinná nemecká spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami.
Je jedným z popredných svetových výrobcov výkonových polovodičových modulov a systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie
- zodpovednosť
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme

Sprostredkovanie zamestnania za úhradu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3135710  Dátum zverejnenia: 19.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou