Úspešná spoločnosť hľadá do kmeňového stavu mužov i ženy Nitra.Operátor vo výrobe

Prvá Personálna, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600€/mes+prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Za čo budete zodpovedný/ná:
Táto pracovná pozícia predstavuje obsluhu ručných lisov, bodových zváračiek a transfer linky; vykonávanie pracovných činností výrobného procesu podľa inštrukcií týkajúcich sa lisovania kovov, zvárania, montáže a balenia.
Zodpovedá:
plnenie výkonových noriem, dodržiavanie všetkých predpisov a inštrukcií s cieľom splniť výrobný plán v 100% kvalite,
vykonávanie operácie len podľa pracovného postupu, s použitím predpísaného náradia a kontrolných meradiel,
vykonávanie predpísanej samokontroly podľa pracovného postupu; dodržiavanie kontrolných postupov, predkladanie na kontrolu alebo samostatná kontrola definovaného počtu výrobkov v definovaných časových intervaloch
odkladanie kusov po vykonaní výrobnej operácie len do prepraviek a paliet podľa baliaceho predpisu, ktoré sú čisté, prázdne, správne označené s odstránenou neplatnou identifikáciu,
ohlásenie zistenia nezhodného výrobku pri vykonávaní operácie priamemu nadriadenému ,prísne dbá na oddelenie nezhodných výrobkov od dobrých výrobkov,
správne a presne vedie požadované záznamy v stanovenej dobe,
efektívne hospodári so spotrebným materiálom,
dodržiava pracovnú disciplínu a stanovené doby prestávok, udržiava čistotu a poriadok na pracovisku
vykonávanie takých činností, ktoré priebežne určí zamestnávateľ

Čo ponúkame:
- perspektíva dlhodobého zamestnania
- stabilný pracovný kolektív
- možnosť kariérneho rastu
- výhodný sociálny program spoločnosti
- motivujúci mzdový systém

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Expert v oblasti presného lisovania a bodového zvárania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- flexibilita
- skúsenosť s výrobou výhodou

Sprostredkovanie zamestnania za úhradu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3101527  Dátum zverejnenia: 14.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600€/mes+prémie