Stabilná práca s možnosťou vzdelávať sa! Montážnik/čka Nitra

Prvá Personálna, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 650EUR/mesiac, stravné 3,4€/ks

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce a zodpovednosť:
Samostatne obsluhovať stroj laserového značenia, manipulovať s materiálom, baliť a evidovať produkty podľa mont. postupov. Samostatne obsluhovať stroj montáže čipov, manipulovať s materiálom a evidovať produkty. Riadiť sa inštrukciami a zámermi nadriadeného v oblasti výroby.
Logistika a kvalita
- Doplňuje požadovaný materiál a výrobky zo/do skladu, v množstve a kvalite podľa inštrukcií nadriadeného.
Administratíva a podpora procesov
- Vykonáva potrebné administratívne činnosti výrobného oddelenia podľa inštrukcií nadriadeného.

Čo ponúkame?
- mesačné bonusy za výkon, dochádzku, prítomnosť na
pracovisku,
- bonus za nadštandardné úsilie
- 85% príspevok na stravu v závodnej jedálni,
- príspevok na vzdelávanie,
- a ďalšie atraktívne benefity vyplývajúce zo sociálneho
programu spoločnosti.
- doprava do a z práce v rámci Nitry

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť patrí medzi popredné európske spoločnosti . Zákazníkmi sú spoločnosti úspešne pôsobiace na najrôznejších trhoch.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame?
- manuálna zručnosť
- flexibilita
- serióznosť

Sprostredkovanie zamestnania za úhradu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3078934  Dátum zverejnenia: 25.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 650EUR/mesiac, stravné 3,4€/ks