Obchodný manažér

Prvá Personálna, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 EUR/mesiac, alebo Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zodpovednosť za plánovanie obchodných cieľov a realizáciu obchodných prípadov.
* Zodpovednosť za dosahované obchodné výsledky spoločnosti.
* Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
* Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja.
* Obchodné zastrešovanie nových produktov a služieb.
* Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete.
* Rozvoj a realizácia veľkých obchodných príležitostí.
* Udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o kľúčových zákazníkov.
* Uzatváranie zmlúv o spolupráci a následná starostlivosť o kľúčových zákazníkov.
* Spracovávanie dopytov zákazníkov a tvorba cenových ponúk, príprava a uzatváranie zmlúv a následná starostlivosť o zákazníkov,
* Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií.
* Optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie
* Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja.
* Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.
* Tvorba predajnej stratégie, aktivity pre podporu predaja
* Komunikácia so zákazníkmi za účelom zistenia ich spokojnosti, získavanie nových a rozvoj spolupráce s existujúcimi zákazníkmi
* Účasť na inovácii a tvorbe nových produktov
* Reportovanie výkonnému riaditeľovi spoločnosti

-Uplatnenie samostatnosti, obchod. schopností a kreativity
-Možnosť sebarealizácie
-Odmeňovanie podľa dosiahnutých výsledkov
-Služobný automobil, notebook, telefón, internet

Informácie o výberovom konaní

- aktívna znalosť jazyka slovom a písmom podmienkou
- organizačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita
- ochota pracovať s plným pracovným nasadením
- príjemné vystupovanie
- skúsenosti v oblasti obchodu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Klientom je úspešná nemecká spoločnosť zameraná na výrobu kotly na plyn a pevné palivo, inštalačný materiál na kúrenie, plyn a vodu, radiátory, sanita, čerpadlá a i., výroba je v Nemecku. V súčastnosti rozširuje obchodný trh do štátov EU.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, TZB

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* trpezlivosť
* flexibilita
* vysoká miera samostatnosti
* sebaistota
* schopnosť prijímať odmietnutie
* orientácia na výsledky

Sprostredkovanie zamestnania za úhradu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2074871  Dátum zverejnenia: 8.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 EUR/mesiac, alebo Dohodou