Balič/ka FM Slovenská s.r.o. Sereď

Prvá Personálna, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Galanta, okres Nitra
Termín nástupu
26.01.2015
380 EUR/mesiac, príplatky za nočné smeny, stravné lístky 3,15€/ks

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

Balenie a kompletizovanie výrobkov do krabičiek, páskovanie, etiketovanie rôznych druhov tovaru, pásová práca

Dodržiava :
- bezpečnostné predpisy v zmysle platných predpisov zamestnávateľa,
- požiadavky kvality v zmysle platných predpisov zamestnávateľa,
- právne predpisy a ostatné predpisy na zaistenie BOZP a PO.

Vek min 18rokov

čisté príjemné prostredie, práca na 7,5hod smeny, trojsmenná prevádzka, Miesto výkonu : Sereď, Doprava je zabezpečená:
z Nitra a okolie
Pata
Šintava
V prípade, že sa do práce dopravíte osobne je príspevok na dopravu!

Oslovený budú uchádzači, ktorý vyhovujú požiadavkám, Poslaním vášho životopisu nám zároveň dávate súhlas so spracúvaním vašich osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

medzinárodná úspešná spoločnosť zaoberajúca logistikou a balenie tovaru

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, 100% zdravotný stav

Sprostredkovanie zamestnania za úhradu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1971713  Dátum zverejnenia: 7.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 380 EUR/mesiac, príplatky za nočné smeny, stravné lístky 3,15€/ks