Právnik oddelenia Správy záväzkov

Prvá oddlžovacia s.r.o.

Miesto práce
Andreja Kmeťa 323/13, okres Žilina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza spotrebiteľských zmlúv (napr. neprijateľné zmluvné podmienky, bezúročnosť bezodplatnosť úverov), rozhodnutí súdov, stavu konaní o vymáhanie dlžnej sumy v pred súdnom, súdnom, exekučnom konaní a pod.
- navrhovanie vhodných riešení aktuálneho stavu konania o vymáhanie dlžnej sumy pre klienta
- príprava podaní pre súdy a iné inštitúcie (žaloby, vyjadrenia, odpory, námietky, žiadosti a pod.)
- poskytnutie pomocných informácií klientovi pred súdnym pojednávaním

Staneš sa súčasťou skvelého tímu, ktorý aktívne a kvalifikovane rieši túto problematiku a tvorí príslušné postupy riešení. Budeš vyhľadávaným odborníkom v oblasti ochrany spotrebiteľa na finančnom trhu.
Za veľké nasadenie, tvrdú a poctivú prácu budeš veľmi dobre a spravodlivo odmeňovaný.

Informácie o výberovom konaní

životopis prosím zasielajte na: [email protected]
do predmetu správy uveďte "životopis"
Prípadné dotazy volajte na: +421 948 777 688
Základné informácie nájdete na: www.prvaoddlzovacia.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Si ten, čo si hľadá výzvy a niečo nové, kde by sa mohol realizovať? Možno hľadáme práve teba, človeka s vysokoškolským vzdelaním II. stupňa, ktorý má jednoročnú prax v odbore (v advokácii výhodou), so znalosťou predpisov občianskeho práva s dôrazom na spotrebiteľské právo a skúsenosťou s prípravou a písaním právnych podaní.

Sme Prvá oddlžovacia s.r.o., so sídlom v Žiline. Od roku 2012 sa ako prví na Slovensku zastávame ľudí, ktorí nevládzu splácať svoje pôžičky a úvery. Pomáhame im domôcť sa svojho práva vo vzťahu k ich veriteľom. Našim cieľom je pomôcť týmto ľuďom úplne sa oddlžiť a zažiť úľavu od nekonečného splácania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3036531  Dátum zverejnenia: 28.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1600