Právnik oddelenia Správy záväzkov

Prvá oddlžovacia s.r.o.

Miesto práce
Andreja Kmeťa 323/13, okres Žilina
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava na pojednávanie (pojednávanie o zaplatenie, pojednávanie o zrušenie rozhodcovského rozsudku, pojednávanie o neprijateľné zmluvné podmienky, pojednávania na krajskom súde v prípade rozhodnutia katastra o zamietnutí záložného práva)
- žaloba o zrušenie tuzemského rozhodcovského rozsudku a žiadosť o odklad jeho vykonateľnosti - 2 úkony: príprava, prevzatie + písomné podanie na súd
- žaloba o neprijateľné zmluvné podmienky úverovej zmluvy a žiadosť o nariadenie predbežného opatrenia 2 úkony: príprava, prevzatie + písomné podanie na sud vyjadrenia k odvolaniam
- vyjadrenia k výzvam súdu
- odpor proti platobnému rozkazu, 2 úkony, hodnota podľa výšky sporu min. však preštudovanie rozsudku, resp. uznesenia a podanie komplexnej informácie klientovi
- žalobné odpovede pre rozhodcovské súdy

Staneš sa súčasťou skvelého tímu, ktorý aktívne a kvalifikovane rieši túto problematiku a tvorí nové postupy riešení. Budeš vyhľadávaným odborníkom na oddlženie a osobný bankrot na Slovensku.
Za veľké nasadenie, tvrdú a poctivú prácu budeš veľmi dobre a spravodlivo odmeňovaný.

Informácie o výberovom konaní

životopis prosím zasielajte na: [email protected]
Prípadné dotazy volajte na: +421 948 783 636
Základné informácie nájdete na: www.prvaoddlzovacia.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Si ten, čo si hľadá výzvy a niečo nové, kde by sa mohol realizovať? Možno hľadáme práve teba, človeka s vysokoškolským vzdelaním II. stupňa, ktorý má jednoročnú prax v odbore (v advokácii výhodou), so znalosťou predpisov občianského práva s dôrazom na spotrebiteľské právo a skúsenosťou s prípravou a písaním právnych podaní.

Sme Prvá oddlžovacia s.r.o., so sídlom v Žiline. Od roku 2012 sa ako prví na Slovensku zastávame ľudí, ktorí nevládzu splácať svoje pôžičky a úvery. Pomáhame im domôcť sa svojho práva vo vzťahu k ich veriteľom. Našim cieľom je pomôcť týmto ľuďom úplne sa oddlžiť a zažiť úľavu od nekonečného splácania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2881867  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou