Pracovník telefonického kontaktu

Prvá Holdingová s.r.o.

Trnavská cesta 59, Bratislava II, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na kolegyňu/kolegu na pozíciu Pracovník telefonického kontaktu.

Hľadáme zodpovednú, aktívnu osobu ktorá by denne kontaktovala klientov, dohadovala návštevy a koordinovala činnosti obchodníkov podľa potrieb klientov. Vybraná osoba by sa časom mala stať "dušou" našeho tímu riadiac jeho chod.

Táto pozícia nič nepredáva ani neuzatvára zmluvy.

Poznajúc veľký úspech tohto typu aktivít v zahraničí, plánujeme ponúkať úspešne naše služby aj na Slovensku.

Miesto výkonu práce: Bratislava

Uvedená práca je na živnosť. Vhodná je ako hlavný zdroj príjmu, vedľajší zdroj príjmu, pre študentov popri štúdiu, resp. pre rodičov na materskej.

Obsadzuje sa 1 pozícia.

Pozícia ponúka značnú časovú flexilitu a po zaškolení a splnení podmienok je možné sa dohodnúť na práci z domu.

Ponúkame:
mobilný telefón aj na súkromné účely,
zaškolenie (v Bratislave),
možnosť profesionálneho rastu,
nadpriemerné finančné ohodnotenie,
časovú a priestorovú flexibilitu (možnosť práce z domu).

Práca je vhodná aj pre študentov/študentky VŠ (máme s nimi dobré skúsenosti).

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za záujem všetkým, ktorí pošlú svoj životopis.
Ceníme si Váš záujem.

Vzhľadom k administratívnej náročnosti však budeme kontaktovať iba selektovaných zájemcov.

V prípade vážneho záujmu Váš životopis zašlite na email: [email protected] do 14.10.2014, pričom do subjektu mailu napíšte “Pracovník telefonického kontaktu”.

Nezaujíma nás Váš vek či pohlavie, zaujíma nás Váš prístup a ochota pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v telemarketingu, z call centra, z aktívneho oslovovania zákazníkov, z telefonických informácií je vítaná.

Anglický jazyk je vítaný, nie je podmienkou.

Požiadavky: min SŠ, serióznosť, slušnosť, výborné komunikačné schopnosti, lojalita, ambicióznosť, znalosť práce s PC.

Sme poradensko obchodná spoločnosť so zameraním sa na inovatívne myšlienky s cieľom spokojnosti našich zákazníkov.

Prinášame na Slovensko projekty úspešné v zahraničí.

Našim klientom poskytujeme najefektívnejší spôsob manažovania prevádzkových nákladov pri trvalo najvyššej kvalite.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1721507  Dátum zverejnenia: 30.9.2014