Junior účtovníčka/ účtovník

Prušák Group s.r.o. (RECRUITMENT & HEADHUNTING IN REAL ESTATE & CONSTRUCTION CEE)

Miesto práce
Praha 4, Praha
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia je ideálna pre šikovného čerstvého absolventa VŠ s cca. ročnou skúsenosťou v účtovníctve/ fakturáciu.

Hlavnou náplňou práce bude:
- Administrácia nájomných zmlúv
- Fakturácia
- Kontrola bankových garancií a úhrady faktúr
- Ad hoc jednoduché účtovnícke fakturácie

Klient ponúka nadštandardné platové ohodnotenie, zaujímavú prácu v priateľskom a dynamickom prostredí a kariérny postup.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Pre jednu z najúspešnejších zahraničných spoločností pôsobiacich v oblasti výstavby komerčných nehnuteľností v Prahe, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu JUNIOR ÚČTOVNÍČKA/ ÚČTOVNÍK s veľmi dobrou znalosťou anglického jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Min. bakalárske vzdelanie ekonomického smeru
- Cca. ročná skúsenosť na pozícii účtovník alebo fakturant
- Výborná znalosť MS Office (Excel)
- Veľmi dobrá úroveň slovenského a anglického jazyka
- Flexibilita
- Dobré organizačné a komunikačné schopnosti

PrušákGroup je dynamická a inovativní konzultační společnost působící v oblasti lidských zdrojů v regionu CEE. Naším posláním je získávat a rozvíjet největší konkurenční výhodu našich partnerů – lidský kapitál. PrusakGroup je ryze česká společnost s perfektní orientací na českém trhu se specializací Sales&Marketing (napříč sektory), Real Estate & Construction, Energy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1995118  Dátum zverejnenia: 28.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1300 EUR/mesiac