Zmenový majster

PRP, s.r.o.

Miesto práce
Tomášovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
820 EUR/mesiaczákladná mzda + pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť PRP, s.r.o. v Tomášovciach hľadáme nového kolegu, ktorý doplní náš team na pozícií Zmenový majster, ktorých základnou náplňou práce je:

- realizácia triedenia guľatiny, kontrola plánu výroby pílnice aj jednotlivých druhovýrob
- organizácia a kontrola práce
- komunikácia s vedúcim výroby a ostatnými oddeleniami spoločnosti
- vedenie zamestnancov - plánovanie zmien, dovoleniek
- hodnotenie, motivácia, výber a zaškoľovanie zamestnancov
- kontrola dodržiavania zásad BOZP, OPP a PO
- spolupráca pri plánovaní opráv a odstraňovaní porúch výrobných zariadení
- príprava podkladov pre objednávku materiálu

- atraktívne odmeňovanie
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie / 3. pilier
- práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- perspektíva dlhodobého zamestnania
- možnosť kariérneho rastu / vyššieho platového zaradenia

Prosíme vhodných uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, aby nám zaslali profesný životopis spoločne s motivačným listom prostredníctvom linku na www.profesia.sk, alebo prostredníctvom emailovej adresy [email protected].

Zároveň žiadame kandidátov o pochopenie, že budeme udržiavať kontakt len s vyhovujúcimi kandidátmi pre túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, drevárske

Vodičský preukaz

B

- znalosť technologických postupov a výrobnej technológie v drevospracujúcom priemysle
- práca s PC, MS Office
- matematická analýza
- manažérske schopnosti
- zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť

Sme spoločnosť pôsobiaca v oblasti drevospracujúceho priemyslu viac ako 25 rokov, našim hlavným obchodným artiklom je ihličnaté rezivo a výrobky z dreva.
Ako dynamická spoločnosť s rýchlym rastom sa snažíme stále zlepšovať si svoju stabilnú pozíciu a dobré meno na trhu. Sme najväčší slovenský spracovateľ ihličnatého dreva, našou ambíciou je stále napredovať a byť najlepší. V našej spoločnosti pracujeme s najmodernejšími technológiami, aktuálne zamestnávame 220 ľudí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2547018  Dátum zverejnenia: 6.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac