Montážnik

PROXY spol. s r. o.

Miesto práce
Trenčianska 21/1896, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vykonáva výrobu jednoduchých podskupín detailov
2. Vykonáva zámočnícke práce na vyrábaných súčiastkach
3. Vykonáva montáž podskupín strojov a strojov ako celku
4. Vykonáva rezanie materiálu podľa obdržaných podkladov
5. Počas montáže v prípade potreby vykonáva jednoduché úpravy súčiastok potrebné pre zmontovanie príslušnej podskupiny
6. Riešiteľa stroja upozorňuje na nedostatky a chyby vyplývajúce z dokumentácie, ktoré sa prejavili počas montáže
7. Zúčastňuje sa oživovania a skúšok strojov v priestoroch spoločnosti
8. Zúčastňuje sa montáže strojov, ich oživovania, skúšok a odovzdávania u objednávateľa.
9. Zabezpečuje výrobu súčiastok na sústruhu
10.Vykonáva výrobu súčiastok na fréze

Platená práca nadčas.
13. Plat

Informácie o výberovom konaní

Životopis v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Vodičský preukaz

A, B

Spoločnosť PROXY spol. s r.o. vznikla v roku 1991 ako konštrukčno-realizačná firma s cieľom využiť dlhoročné vývojárske a konštrukčné skúsenosti pracovníkov. Aj v súčasnosti je nosným programom firmy vývoj, konštrukcia a výroba účelových strojov a zariadení pre rôzne odvetvia priemyslu a tiež pohonová technika s orientáciou na striedavé pohony a servopohony.
Úzke prepojenie týchto dvoch oblastí umožňuje vytvárať originálne stroje, zariadenia a linky podľa požiadaviek zákazníka pre široký aplikačný okruh v strojárenskom, potravinárskom a plastikárskom priemysle ako i v odvetviach výroby izolačných materiálov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2711636  Dátum zverejnenia: 23.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900