Investment Broker

PROXENTA a. s.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiac2 000 EUR/mesiac + provízne ohodnotenie hneď od prvého obchodu (mesačne) + ročné bonusy na základe výsledkov skupiny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si rodený obchodník ?

Si riaditeľ veľkej bankovej pobočky/ bankový poradca a dlhodobo platovo stagnuješ?
Si top realitný maklér ktorý chce zmenu a túžiš znova zarábať ako v roku 2022?
Si úspešný finančný poradca ktorý sa chce profilovať v jednorazových investíciách?

Pridaj sa do tímu úspešných investičných maklérov s nadšením pre obchod.

Hľadáme ľudí, ako si ty. Ambicióznych, motivovaných, charizmatických a samostatných.
Obchodníkov, ktorí sa neboja ísť za svojím cieľom. Staň sa jedným z nás a vykroč spolu s nami na cestu úspechu.

Zaučíme ťa a vysvetlíme ti všetko, čo budeš potrebovať.
Dostaneš k dispozícii administratívnu asistentku na spracovanie obchodov a všetko potrebné vybavenie vrátane HP notebooku, telefónu podľa preferencie a v prípade potreby aj služobného auta.

Náplň práce:

• akvizícia a budovanie portfólia klientov
• aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• exkluzívna ponuka a predaj investičných produktov skupiny PROXENTA

• práca v reprezentatívnych priestoroch v centre Bratislavy
• možnosť parkovacieho miesta
• telefón a notebook
• zaškolenie a kontinuálne vzdelávanie
• extra bonusy
• teambuildingové aktivity
• príjemný a stabilný kolektív
• firemné vozidlo na pracovné účely

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je ideálna pre:

• Úspešný riaditeľ pobočky banky, ktorý dosiahol svoj kariérny strop
• Hypotekárny poradca, ktorý sa našiel v investíciách
• Realitný maklér, ktorý chce zmenu a sofistikovaných klientov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vynikajúce predajné zručnosti a schopnosť vyjednávať
• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
• máte schopnosť aktívne počúvať a identifikovať potreby klienta
• viete vybudovať dlhodobý vzťah a dôveru s klientom
• odolnosť voči odmietnutiam
• ste samostatný/á a viete si efektívne zorganizovať čas
• máte prehľad vo svete financií
• profesionálne vystupovanie a imidž

Proxenta je slovenská investičná skupina, ktorá pôsobí na trhu od roku 2009. Špecializuje sa na dlhodobé investície v realitnom developmente, potravinárskej výrobe a nájomných realitách. Skupina pokrýva všetky oblasti spojené s investíciou – od realizácie investičných projektov, v ktorých zhodnocuje vlastné finančné prostriedky spolu s investíciami klientov, až po vydávanie vlastných cenných papierov a odborné činnosti spojené s predajom a so správou týchto cenných papierov. Silná orientácia v rámci diverzifikácie rizika na trhy Latinskej Ameriky. Trhová hodnota projektov skupiny - 480 miliónov eur.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eliška Šarišská
E-mail: poslať životopis
ID: 4728902  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac