Fyzioterapeut v zariadení sociálnych služieb

PROVIDENTIA

Miesto práce
ANTONIUS Senior centrum, Sereďská, Sládkovičovo
Termín nástupu
ihneď
1 700 EUR/mesiacpríplatky za sobotu 50%, nedeľu 100%, sviatok 100%, príplatky za nadčas 40% a príplatok za nočnú službu 40%,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je fyzioterapia tvoja vášeň a chceš pracovať, učiť sa a napredovať v nej, radi Ťa privítame v našom tíme.

Aká bude tvoja náplň práce?

- koordinácia rehabilitačného plánu klienta v zariadení sociálnych služieb,

- posudzovanie a určovanie potreby rehabilitačnej starostlivosti o prijímateľov sociálnej služby,

- indikácia, plánovanie a vykonávanie rehabilitačnej starostlivosti pre udržanie mobility a úrovne sebaobsluhy klientov,

- navrhovanie a realizovanie individuálnych cvičení na podporu samostatnosti, nezávislosti a sebestačnosti prijímateľov sociálnej služby,

- zabezpečovanie a organizovanie ďalších odborných činností spojených s poskytovaním fyzioterapeutickej starostlivosti o prijímateľov sociálnej služby,

- vedenie odborných záznamov z procesu rehabilitačnej starostlivosti v IS Cygnus,

- hodnotenie stavu prijímateľov sociálnej služby a určovanie ich potreby v rámci prevencie dekubitov,

- koordinácia úkonov vrátane odborného usmerňovania a edukácie zamestnancov ošetrovateľského úseku,

 - spolupráca s ostatnými zamestnancami zdravotného úseku.

- štvrťročné odmeny

- mimoriadne odmeny

- 2 dni manažérskeho voľna počas roka

- stravovanie vo vlastnej stravovacej prevádzke

- príspevok na stravu

- príplatky za sobotu 50%, nedeľu 100%, sviatok 100%, príplatky za nadčas 40% a príplatok za nočnú službu 40%

- možnosť rehabilitácie na pracovisku

- zabezpečujeme odborné školenia a poskytujeme priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný odborný rast

Na osobný pohovor budú pozvaní iba tí uchádzači, ktorí splnia podmienky výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.6.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Diplomovaný fyzioterapeut, Fyzioterapia

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozícii fyzioterapeut vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Očakávame schopnosť pracovať v tíme, vysokú mieru empatie, trpezlivosti, spoľahlivosti a ochoty pomáhať

- Výpis z registra trestov/bez záznamu

- Všeobecné spôsobilosti: digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti)

Antonius senior centrum Sládkovičovo je moderné zariadenie poskytujúce sociálne služby v špecializovanom zariadení a zariadení pre seniorov s celoročnou pobytovou formou.

Naša vízia:
Byť lídrom vo vytváraní bezpečného prostredia a istoty pre našich klientov. Sprevádzať ľudí kompetentne, citlivo a v súlade so spoločenskými hodnotami v rôznych fázach ich života.

Naše hodnoty:
Miesto istoty a bezpečia.
Naša práca nás baví a pracujeme ako tím.

Kontakt

ID: 4820696  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac