Opatrovateľ/opatrovateľka

PROVIDENTIA

Miesto práce
Sereďská 308/5, 925 21 Sládkovičovo
Termín nástupu
ihneď
1 050 EUR/mesiacpríplatky za sobotu 50%, nedeľu 100%, sviatok 100%, príplatky za nadčas 40% a príplatok za nočnú službu 40%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu opatrovateľov hľadáme šikovného, spoľahlivého kolegu/kolegyňu, ktorý pracuje tímovo a zodpovedne. Pošli nám svoj životopis alebo zavolaj na telefónne číslo a pridaj sa k nám!

Aká bude tvoja náplň práce?

- Starostlivosť o fyzické osoby, ktoré sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby v zariadení pre seniorov a špecializovanom zariadení

- Vedenie záznamov z procesu opatrovateľskej starostlivosti v IS Cygnus

- Vytváranie bezpečného a domáceho prostredia klientom v našom zariadení

- Kompletná opatrovateľská starostlivosť o klientov v našom zariadení

- Pomoc klientom pri hygiene, stravovaní a dennom režime

- Tímová spolupráca s ostatnými kolegami

- štvrťročné odmeny
- mimoriadne odmeny
- 2 dni manažérskeho voľna počas roka
- stravovanie vo vlastnej stravovacej prevádzke
- príspevok na stravu
- príplatky za sobotu 50%, nedeľu 100%, sviatok 100%, príplatky za nadčas 40% a príplatok za nočnú službu 40%
- možnosť rehabilitácie na pracovisku,
- zabezpečujeme odborné školenia a poskytujeme priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný odborný rast

Na pracovný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.6.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Certifikát z opatrovateľského kurzu nie je podmienkou. Výhodou je skúsenosť v opatrovateľskej práci.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Očakávame schopnosť pracovať v tíme, vysokú mieru empatie, trpezlivosti, spoľahlivosti a ochoty pomáhať
- Výpis z registra trestov/bez záznamu

- Všeobecné spôsobilosti: digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti)

Antonius senior centrum Sládkovičovo je moderné zariadenie poskytujúce sociálne služby v špecializovanom zariadení a zariadení pre seniorov s celoročnou pobytovou formou.

Naša vízia:
Byť lídrom vo vytváraní bezpečného prostredia a istoty pre našich klientov. Sprevádzať ľudí kompetentne, citlivo a v súlade so spoločenskými hodnotami v rôznych fázach ich života.

Naše hodnoty:
Miesto istoty a bezpečia.
Naša práca nás baví a pracujeme ako tím.

Kontakt

ID: 4820631  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac