Regionálny obchodný manažér

Provident Financial, s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica, okres Lučenec, okres Ružomberok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň

• Zodpovednosť za dosahované finančné výsledky a stabilitu daného regiónu v súlade s obchodnou stratégiou spoločnosti
• Prispievať k dlhodobému obchodnému smerovaniu a rastu v danom regióne
• Vedenie, rozvoj, motivácia a kontrola zvereného obchodného tímu vo zverenom regióne
• Priamy kontakt so zamestnancami a obchodnými zástupcami
• Pravidelný reporting výsledkov

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á

• Dokáže dosahovať výborné obchodné výsledky prostredníctvom svojho tímu a už to v minulosti dokázal/a
• Vie svojich kolegov nielen viesť a kontrolovať, ale tiež naučiť, vysvetliť a motivovať k lepším výsledkom
• Má min. 3 roky skúsenosti s úspešným riadením zamestnancov na manažérskej obchodnej pozícii, kde priamo riadil/a ich výkon a bol/a zodpovedný/á za výsledky
• Má skúsenosti s „regionálnym“ riadením, zastrešením klientskej siete (t.j. akvizície a starostlivosť o zákazníkov) prostredníctvom obchodných tímov
• Má strategické a analytické myslenie, silný ťah na bránku, výborné organizačné a komunikačné schopnosti a je dôsledný/á
• Je aktívny/a, rýchly/á, flexibilný/a a chce, aby jeho/jej tím patril k úspešným

Ponúkame

• Dôkladný systém zaškolenia a následné pravidelné školenia a tréningy
• Aktívnu podporu od nadriadeného manažéra
• Príležitosť pre ďalší profesionálny rast
• Služobný automobil, ktorý môžete využívať aj na súkromné účely
• Mobilný telefón
• Ďalšie benefity, ako sú stravné lístky, príspevok na penzijné pripoistenie a nadštandardnú zdravotnú starostlivosť

Spĺňate požiadavky a chcete sa k nám pridať? V tom prípade nám pošlite Váš profesijný životopis spolu s motivačným listom. Viac informácií o našom produkte a našej spoločnosti nájdete na www.provident.sk a www.providentfinancial.sk.

Druh pracovného pomeru a miesto výkonu práce

Trvalý pracovný pomer na plný úväzok.

Miesto výkonu práce / zodpovednosť za regióny: Bansko Bystrický kraj, Ružomberok a Lučenec

Ponúkaný plat

Zaujímavé finančné ohodnotenie plus bonusy podľa plnenia obchodných cieľov.

Termín nástupu

dohodou

V prípade Vášho záujmu, zašlite Váš profesijný životopis na uvedenú adresu.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti Provident Financial s.r.o., Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely výberového konania a ich uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

International Personal Finance je britská spoločnosť s viac ako 130 ročnou tradíciou a patrí medzi popredných poskytovateľov jednoduchých , férových a transparentných finančných produktov a služieb. Spoločnosť bola založená na Slovensku vo februári 2001. Slovensko je v súčasnosti najlepšie etablovaným trhom v rámci medzinárodnej skupiny IPF - Poľsko, Česká republika, Maďarsko , Slovensko ,Mexiko a Rumunsko. Spoločnosť International Personal Finance vznikla v roku 2007 rozdelením britskej finančnej skupiny Provident Financial plc na časť Provident Financial plc podnikajúcu vo Veľkej Británii a na spoločnosť International Personal Finance (IPF), ktorá zastrešuje bývalú medzinárodnú divíziu Provident Financial.
Sme moderný, rýchlo rastúci medzinárodný podnik poskytujúci služby takmer 2,5 milióna zákazníkov v šiestich krajinách.
Na Slovensku spoločnosť International Personal Finance naďalej podniká pod názvom Provident Financial, s.r.o. , pod ktorým vstúpila v roku 2001 na trh.

Ak sa chcete čokoľvek opýtať , napíšte nám na [email protected]

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2010568  Dátum zverejnenia: 11.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.