HR Manažér

Provident Financial, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti pracovnej pozície

Plánovať a riadiť HR procesy a projekty na centrále a pobočkách spoločnosti pre lokálny trh. Zabezpečiť dostupnosť zdrojov a nástrojov potrebných k plneniu požiadaviek interných aj externých zákazníkov v súlade s obchodnou politikou, stratégiou firmy a situáciou na pracovnom trhu.

Popis pracovnej pozície

•Dizajn pracovných pozícií, nábor, výber a adaptácia zamestnancov
•HR Marketing, externá/interná komunikácia
•Hodnotenie a motivácia zamestnancov
•Talent manažment
•Manažment riadenia výkonnosti
•Aktualizácia smerníc a procesov
•Reporting & Administratíva

Požiadavky

•VŠ vzdelanie
•Analytické myslenie a vyjednávacie zručnosti
•Skúsenosti s Kontrolingom
•Skúsenosť s prácou v nadnárodnej spoločnosti
•Znalosť mzdovej problematiky
•Skúsenosti s návrhom a rozvojom TA (Talent Aquisition) procesov
•Schopnosť pracovať pod tlakom

Schopnosti a Zručnosti

•Orientácia v pracovno-právnych otázkach
•Komunikačné/prezentačné zručnosti
•Koučing, podávanie rozvojových spätných väzieb
•Znalosť práce na PC (užívateľská úroveň)

Znalosti a skúsenosti

•Znalosť AJ úroveň B2
•Zákonník práce
•Riadenie a implementácia HR procesov
•Prax min. 5 rokov v HR
•Vedenie tímu personalistov, mzdy
•Skúsenosť s projektovým manažmentom
•Poradenská/konzultantská prax
•Vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame

•Prácu v mladom dynamickom kolektíve
•Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
•Flexibilný pracovný čas
•Firemné akcie a benefity

Miesto výkonu práce

Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

International Personal Finance je britská spoločnosť s viac ako 130 ročnou tradíciou a patrí medzi popredných poskytovateľov jednoduchých , férových a transparentných finančných produktov a služieb. Spoločnosť bola založená na Slovensku vo februári 2001. Slovensko je v súčasnosti najlepšie etablovaným trhom v rámci medzinárodnej skupiny IPF - Poľsko, Česká republika, Maďarsko , Slovensko ,Mexiko a Rumunsko. Spoločnosť International Personal Finance vznikla v roku 2007 rozdelením britskej finančnej skupiny Provident Financial plc na časť Provident Financial plc podnikajúcu vo Veľkej Británii a na spoločnosť International Personal Finance (IPF), ktorá zastrešuje bývalú medzinárodnú divíziu Provident Financial.
Sme moderný, rýchlo rastúci medzinárodný podnik poskytujúci služby takmer 2,5 milióna zákazníkov v šiestich krajinách.
Na Slovensku spoločnosť International Personal Finance naďalej podniká pod názvom Provident Financial, s.r.o. , pod ktorým vstúpila v roku 2001 na trh.

Ak sa chcete čokoľvek opýtať , napíšte nám na [email protected]

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1945324  Dátum zverejnenia: 2.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.