Obchodný zástupca/zástupkyňa - Košický kraj

Provident Financial, s.r.o. - OZ

Miesto práce
Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: Košický kraj Valaliky, Čaňa a blízke okolie (viazaní finanční agenti budú obsluhovať len oblasť v okolí miesta svojho bydliska)
Ponúkaný plat (brutto): týždenná výplata provízií
Termín nástupu: ihneď

Činnosť obchodného zástupcu (viazaného finančného agenta)

- uzatvára zmluvy u nových aj súčasných zákazníkov
- pravidelne vyberá splátky v domácnostiach u všetkých zákazníkov, ktorí si zvolili výberovú službu
- opakovane navštevuje aj nezastihnutých zákazníkov
- komunikuje so zákazníkmi a spisuje dokumentáciu
- organizuje si svoju „agentúru“ – sleduje potreby svojich zákazníkov a snaží sa ich uspokojiť
- rozvíja svoje vlastné podnikanie

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou, najmenej výučný list

Ponúkame

- veľmi dobrý zárobok v pomere práca/čas
- práca v okolí bydliska, komunikácia s ľuďmi
- program profesionálneho zaškolenia a kurzy obchodných schopností
- spolupráca s nadnárodnou spoločnosťou

Požiadavky na zamestnanca

International Personal Finance je britská spoločnosť s viac ako 120 ročnou tradíciou a patrí medzi popredných poskytovateľov jednoduchých, férových a transparentných finančných produktov a služieb. Spoločnosť bola založená na Slovensku v roku 2001. Našimi najväčšími a najlepšie etablovanými trhmi sú štyri stredoeurópske krajiny - Poľsko, Česká republika, Maďarsko a Slovensko. Okrem týchto krajín pôsobí Provident aj v Mexiku a Rumunsku.
Sme moderný, rýchlo rastúci medzinárodný podnik poskytujúci služby viac ako 2 miliónom zákazníkov v šiestich krajinách. Minulý rok sme dosiahli zisk £64 miliónov pred zdanením.
Na Slovensku spoločnosť International Personal Finance naďalej podniká pod názvom Provident Financial, s.r.o.

Živnostenské oprávnenie nepožadujeme! Druh pracovného pomeru - živnosť má len informatívny charakter. Obchodný zástupca/zástupkyňa spoločnosti Provident Financial, s.r.o. je tzv. viazaný finančný agent v zmysle zákona o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve. Začiatok spolupráce so spoločnosťou Provident Financial, s.r.o. je spojený s niektorými povinnosťami vo vzťahu k štátnym inštitúciám. Ide najmä o registráciu v Národnej banke Slovenska a splnenie si povinností v oblasti daní, sociálneho a zdravotného poistenia. So spoločnosťou Provident Financial, s.r.o. spolupracujete na základe Zmluvy o obchodnom zastúpení - ste samostatne zárobkovo činná osoba.
V prípade záujmu nás kontaktujte na bezplatnej INFOLINKE 0850 63 89 63, alebo na [email protected], kde sa dozviete všetky potrebné informácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2264739  Dátum zverejnenia: 29.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.