Obchodný zástupca/kyňa-Veľké Kapušany,Michalovce,K.Chlmec

Provident Financial, s.r.o. - OZ

Miesto práce
Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: Bajany, Drahňov, Palín, Stretava, Stretavka, Hatalov, Dubravka, Michalovce, Lúčky, Zalužice, Hažín, Remetské Hámre, Vyšné Remety, Čierna nad Tisou, Leles, Biel, Malé Trakany, Veľké Trakany, Veľké Kapušany, Solnička, Kráľovský Chlmec, Malý Horeš, Veľký Horeš, Bôľ, Boťany (viazaní finanční agenti budú obsluhovať len oblasť v okolí miesta svojho bydliska)
Ponúkaný plat (brutto): týždenná výplata provízií
Termín nástupu: ihneď

Činnosť obchodného zástupcu (viazaného finančného agenta)

- uzatvára zmluvy u nových aj súčasných zákazníkov
- pravidelne vyberá splátky v domácnostiach u všetkých zákazníkov, ktorí si zvolili výberovú službu
- opakovane navštevuje aj nezastihnutých zákazníkov
- komunikuje so zákazníkmi a spisuje dokumentáciu
- organizuje si svoju „agentúru“ – sleduje potreby svojich zákazníkov a snaží sa ich uspokojiť
- rozvíja svoje vlastné podnikanie

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou, najmenej výučný list

Ponúkame

- veľmi dobrý zárobok v pomere práca/čas
- práca v okolí bydliska, komunikácia s ľuďmi
- program profesionálneho zaškolenia a kurzy obchodných schopností
- spolupráca s nadnárodnou spoločnosťou

Požiadavky na zamestnanca

International Personal Finance je britská spoločnosť s viac ako 120 ročnou tradíciou a patrí medzi popredných poskytovateľov jednoduchých, férových a transparentných finančných produktov a služieb. Spoločnosť bola založená na Slovensku v roku 2001. Našimi najväčšími a najlepšie etablovanými trhmi sú štyri stredoeurópske krajiny - Poľsko, Česká republika, Maďarsko a Slovensko. Okrem týchto krajín pôsobí Provident aj v Mexiku a Rumunsku.
Sme moderný, rýchlo rastúci medzinárodný podnik poskytujúci služby viac ako 2 miliónom zákazníkov v šiestich krajinách. Minulý rok sme dosiahli zisk £64 miliónov pred zdanením.
Na Slovensku spoločnosť International Personal Finance naďalej podniká pod názvom Provident Financial, s.r.o.

Živnostenské oprávnenie nepožadujeme! Druh pracovného pomeru - živnosť má len informatívny charakter. Obchodný zástupca/zástupkyňa spoločnosti Provident Financial, s.r.o. je tzv. viazaný finančný agent v zmysle zákona o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve. Začiatok spolupráce so spoločnosťou Provident Financial, s.r.o. je spojený s niektorými povinnosťami vo vzťahu k štátnym inštitúciám. Ide najmä o registráciu v Národnej banke Slovenska a splnenie si povinností v oblasti daní, sociálneho a zdravotného poistenia. So spoločnosťou Provident Financial, s.r.o. spolupracujete na základe Zmluvy o obchodnom zastúpení - ste samostatne zárobkovo činná osoba.
V prípade záujmu nás kontaktujte na bezplatnej INFOLINKE 0850 63 89 63, alebo na [email protected], kde sa dozviete všetky potrebné informácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2084735  Dátum zverejnenia: 16.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.