Inkasný pracovník v teréne

Protourion Slovakia, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fix + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o pridelené pohľadávky v segmente mimosúdneho inkasa pohľadávok;
• aktívna komunikácia s dlžníkmi (osobná, telefonická);
• spisovanie dohôd a splátkových kalendárov;
• sledovanie platobnej morálky pridelených dlžníkov;
• pravidelné vypracovanie elektronických reportov o aktuálnom stave riešenia dlžníkov a ich zasielanie na centrálu spoločnosti.

odmena: fix + provízia

Vhodné ako vedľajšia pracovná činnosť alebo pre dôchodcu vo výslužbe.
Kandidáti bez praxe nebudú zaradení do výberového konania.

Vaše životopisy zasielajte prosím e-mailom na: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vymáhanie pohľadávok

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• bezúhonnosť;
• rozhodnosť vo vystupovaní, dobré komunikačné schopnosti;
• užívateľská znalosť práce s PC a prístup na internet;
• práca v teréne, resp. z domu;
• prax (v štátnej službe MV SR výhodou)
• motorové vozidlo.

PROTOURION Slovakia, s.r.o. je skúsená spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti inkasa a manažmentu pohľadávok, zároveň je členom asociácie inkasných spoločností. Našim cieľom je poskytovať prvotriedne služby na celom území Slovenska, ktorých výsledkom je účinné vymoženie pohľadávok s prihliadnutím na existujúce obchodné vzťahy.
www.protourion.sk
Bližšie informácie k spracovaniu osobných údajov - https://www.protourion.sk/gdpr

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1935285  Dátum zverejnenia: 21.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + provízia