Sociálny pracovník a pracovný kouč v projekte zamestnávania ľudí bez domova a v projekte Nota bene

Proti prúdu, občianske združenie, združenie (zväz,spolok)

Miesto práce
Karpatská 10 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
september 2014 (aj skor)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sociálny pracovník, pracovný kouč I:

Náplň práce
- rozbeh a realizácia nového projektu Nosiči batožín, spolupráca na tvorbe a metodike systému
- pracovný kouč - výber a vedenie tímu 10 zamestnancov - ľudí bez domova, prítomnosť v teréne počas výkonu práce, motivácia, rozvoj pracovných návykov, práca zahŕňa nosenie ťažkých bremien
- individuálne špecializované poradenstvo (individuálne rozvojové plány), skupinové poradenstvo
- práca s klientmi na riešení ich dlhov, komunikácia a vyjednávanie s exekútormi

Sociálny pracovník II:
Výdaj časopisov klientom,
kontrola predajcov na predajných miestach,
administratíva
poradenstvo...

dynamická, rôznorodá práca
možnosť ďalšieho vzdelávania

Ďakujeme uchádzačom za záujem pracovať v našom združení. Prosíme vás o zaslanie životopisu a motivačného listu prečo chcú pracovať v našom združení na adresu: .
Úspešným uchádzačom, ktorí prechádzajú do ďalšieho kola sa ozveme s pozvánkou na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitný smer: sociálna práca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť v práci s ľuďmi bez domova alebo s inou vylúčenou sociálnou skupinou nutná alebo je potrebná prax vo forme zamestnávania a vedenia zamestnancov.
- dynamicky, energicky
- zodpovedny
- práca obnáša aj nosenie ťažkých bremien - vrámci pracovného koučingu...

Už 22 rokov pomáhame stovkám ľudí bez domova dostať sa z ulice. Prostredníctvom časopisu NOTA BENE pomáhame predajcom získať dôstojný príjem, vďaka ktorému si dokážu zaplatiť strechu nad hlavou a základné živobytie. Aktuálne pomáhame viac ako 300 predajcom v 21 mestách Slovenska. Predajcom NOTA BENE poskytujeme tiež sociálne a právne poradenstvo. V programe Bývanie NOTA BENE pomáhame ľuďom bez domova získať bezpečný domov v prenajatých bytoch s dostupným nájomným. Sme dlhoročným partnerom pre verejné inštitúcie pri nastavovaní verejných politík. Priniesli sme na Slovensko koncept Housing first, ktorý sa celosvetovo stal najväčšou inováciou pre ukončovanie bezdomovectva. Našou víziou je spoločnosť, v ktorej každý bude mať možnosť žiť dôstojne a mať svoj domov.
Viac informácií nájdete tu:
www.notabene.sk
www.facebook.com/casopisnotabene
www.linkedin.com/company/proti-prudu
www.instagram.com/notabenesk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 192612  Dátum zverejnenia: 19.8.2014