Operátor vo výrobe - obuvník

PROTETIKA, a.s.

Miesto práce
Bojnická, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac+ individuálne prémie (závisí od schopností a praxe ) Po zaškolení je možné pracovať na úkolovú mzdu, mzda je vyplácaná na základe objemu vykonanej práce. Zamestnanec má možnosť zarobiť vyššiu mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poď medzi nás , práca na strojoch sa dá zvládnuť , ak si manuálne
  zručný a máš ochotu sa naučiť niečo nové
- pripevnenie podrážok k obuvi (práca na obrusovacom stroji) - spodkár
- úprava kopyta podľa požadovaných mier - kopytár
- napínanie zvrškov na kopyto pomocou klieští, ručného náradia
   alebo pomocou strojného zariadenia

- práca v jednosmennej prevádzke (pružný pracovný čas)
- príjemný a stabilný kolektív
- DDS
- odmeny podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti
- zamestnanecká zľava v podnikovej predajni
- závodná jedáleň
- možnosť zabezpečiť ubytovanie
- rekreačný príspevok

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SOU - výroba obuvi, krajčír, brašnár

Počet rokov praxe

1

manuálna zručnosť
zdravotná spôsobilosť
skúsenosti práce so strojnými zariadeniami na opracovávanie spodkových materiálov
zodpovedný prístup k práci
ochota učiť sa  nové technologické postupy

samostatnosť
pozornosť pri práci
spoľahlivosť

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou zdravotníckych, ortopedickoprotetických pomôcok a obuvi, ich predajom a výdajom na lekársky poukaz.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4792598  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac