Údržbár

PROTETIKA TRADE, a. s.

Miesto práce
Bojnická 10, Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy alebo zvereného objektu. Zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov. Opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.). Ovládanie technických parametrov a špecifikácie používaných prístrojov a zariadení. Dodržiavanie interných smerníc a noriem a takisto rešpektovanie BOZP (bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci). Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám. Vykonávanie drobných stavebných úprav.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

inštalatér, technické, stavebné, strojárske

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, schopnosť realizácie drobných zámočníckych, maliarskych a stavebných prác, práca vo výškach, dobrý zdravotný stav

Prenájom nebytových priestorov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bojnická 10
823 65 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Kopečná
Tel.: 0902966559
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2730541   Dátum zverejnenia: 20.9.2016