Obchodný zástupca pre veľkoobchod s náradím

PROTECO nářadí s.r.o.

Podbřezí 68, 518 03 Podbřezí, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750-3000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aká bude vaša rola v tíme?
Máš obchodnícke myslenie a bavíťa práca a chceš si zarobiť podľa tvojej práce? Vyššie tvoja mzdy je len na tebe!
Hľadáš stabilnú prácu s veľkým motivačný mesačným príjmom (možnosť mesačného zárobku až 3000 eur) a zamestnaneckými výhodami? Ak áno, našiel si tú pravú prácu!

Obchodný zástupca si buduje portfólio klientov. Klientov aktívne vyhľadáva, navštevuje, pripravuje cenové ponuky, vyjednáva podmienky spolupráce, sprostredkúva informácie medzi firmou a klientom.

Činnosti spojené s prácou sú:
aktívne vyhľadávanie a oslovovanie klientov,
návšteva klientov
zisťovanie a analýza potrieb zákazníkov,
príprava obchodných ponúk a riešení na základe zverených kompetencií,
zodpovednosť za plnenie stanoveného plánu predaja a aktivít vo zverenom regióne,
pravidelný reporting.

jedinečné spojenie – pevná zložky mzdy + pohyblivá odmena, podľa vášho výkonu na mesačnej báze
práca od pondelka do piatku, voľné víkendy,
bezplatné školenia
služobný telefón, notebook a automobil

Hledáme pouze uchače, kteří mají zájem pracovat a jsou orinetovaní na výsledek. Vysoká motivační složka.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

náradie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Čo od vás čakáme?
skúsenosti v oblasti obchodu, prípadne v obchode s náradím vítané,
komunikačné a prezentačné zručnosti,
vyjednávacie schopnosti,chuť pracovať, nehľadáme nikoho s výhovorkami
samostatnosť a zvládnutý time management,
vodičský preukaz typu B.

velkoobchod s nástroji a nářadím

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2892993  Dátum zverejnenia: 5.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750-3000