Stavbyvedoucí - elektro

PROTECHNIK elektro s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provádíme a zajišťujeme veškeré silnoproudé, slaboproudé a speciální rozvody na stavbách občanské vybavenosti i v průmyslových objektech.

STAVBYVEDOUCÍ - elektro

Pracovní náplň :

  • řízení a koordinace pracovníků na stavbě
  • řízení a dohled nad výkonem prací a dodržováním technolog. postupů a BOZP
  • zajišťuje a vydává materiál
  • kontroluje plnění termínů, kvalitu práce, úklid a pořádek
  • komunikuje s vedením stavby a s technikem se účastní kontrolních dnů
  • je odpovědný za vedení stavebního deníku

Požadujeme :

  • vzdělání v oboru a vyhlášku 50, min.§6
  • odpovědnost a samostatnost
  • zkušenost s vedením kolektivu
  • dobré komunikační schopnosti a vystupování
  • ŘP skupiny B, uživatelská znalost PC

Nabízíme :

  • práci na projektech v Praze a okolí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • práci v příjemném a férovém kolektivu

Benefity :

  • ubytování v Praze
  • další odměny závislé na výsledku hospodaření
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon
  • notebook

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3053204  Dátum zverejnenia: 10.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.