Údržbár, kurič

PROSPECT, spol. s r.o.

Miesto práce
Jána Simora 5, Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
540,- (brutto základná mzda) + 230,- (brutto výkonnostná odmena)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola budov, údržba okolia budov, vykonávanie drobných údržbárskych prác a odstraňovanie menších závad, kontrola systémov, hlásenie porúch a poškodení, opis stavov meračov, obsluha a kontrola kotlov, kontrola hlavného prívodu vody, el. energie, plynu, sledovanie revízií...

Práca v stabilnej spoločnosti. Možnosť osobného rastu. Atraktívny odmeňovací systém zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

praktické myslenie
analytické myslenie
technický talent
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
organizovanie a plánovanie práce
analyzovanie a riešenie problémov
samostatnosť
manuálna zručnosť

Sme dynamická stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Stavebná firma PROSPECT, spol. s r.o. vznikla v roku 1989 a od svojho vzniku neustále rozvíjame a skvalitňujeme poskytnuté služby. Disponujeme odborným personálom, stavby realizujeme modernými a kvalitnými technológiami, sme schopní zrealizovať požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov v dohodnutých termínoch a vo vysokej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2985171  Dátum zverejnenia: 2.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 540,- (brutto základná mzda) + 230,- (brutto výkonnostná odmena)