Stavbyvedúci

Prosol s.r.o.

Odborárska 50, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve Teba. Osobu, ktorá má záujem o prácu v stabilnej stavebnej spoločnosti.

Náplň práce:
- organizovanie, riadenie a koordinácia stavebných prác,
- zabezpečenie plynulého postupu výstavby podľa schválenej projektovej, rozpočtovej a výrobnej prípravy,
- zabezpečovanie uplatnenia aktuálnych technických noriem,dodržiavania technologických postupov prác a kontrola kvality práce,
- zostavovanie mesačných a týždenných operatívnych plánov stavby, nahlásenie potreby materiálu, mechanizácie a dopravy,
- riadenie a kontrola práce podriadených majstrov

práca v stabilnej stavebnej spoločnosti .

V prípade záujmu je uchádzač povinný zaslať svoj životopis na uvedený kontaktný e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osoba odborne spôsobilá
Aktívna a dynamická osobnosť
Ochota cestovať
Flexibilita
Skúsenosť s vedením ľudí
Vhodné koordinačné a komunikačné zručnosti
Technické zručnosti

Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti zneškodnenia odpadov od vyťaženia až po samotnú likvidáciu prípadne zhodnotenie daného odpadu podľa požiadaviek jednotlivého klienta. Zneškodňujeme všetky druhy odpadov.
Zneškodňujeme nebezpečné, tekuté a ostatné odpady. Zneškodňujeme inertné odpady a ponúkame služby zhodnocovania a recyklácie odpadov v rámci celého územia SR.
Realizácia veľkých investičných stavieb, komplexné služby stavebnej činnosti, zemné a búracie práce

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3028730  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou