IT konzultant

PROSOFT Košice, a.s.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základ+provízna odmena závislá od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme softwarového konzultanta a zároveň dobrého obchodníka, orientovaného na pomoc a služby, ktorý je ochotný prijať výzvu. Náplňou Vašej práce bude:
- podpora zákazníka, konzultovanie, servis
- prezentácie a školenia zákazníkov
- obchodné rokovania, uzatváranie objednávok (zmlúv), akvizícia nových zákazníkov, marketingové aktivity
- testovanie produktov, spolupráca s vývojovým oddelením
- vytváranie, úpravy a aktualizácie používateľskej dokumentácie
- reporting a obchodná administratíva

- rozvoj Vašich vedomostí a obchodných kompetencií, plná podpora manažmentu
- štandardné pracovné nástroje - služobné auto, MT, notebook
- kvalitné profesionálne školenia, zapracovanie - adaptačný proces
- výborný pracovný tím, kvalitné pracovné prostredie
- zamestnanie na TPP v spoločnosti s významnou a stabilnou pozíciou na trhu

Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á už v minulosti dosiahol/la dobré výsledky na pozícii konzultanta alebo obchodníka v podobnej oblasti, má ochotu pomáhať a podporovať zákazníka, a zároveň sa podieľať na rozvoji firmy. Dokáže si budovať a udržiavať dobré vzťahy s obchodnými partnermi a kolegami.

Bude sa od Vás vyžadovať vysoké pracovné nasadenie a vynikajúce výsledky. Odmenou Vám bude možnosť ďalšieho odborného rastu, byť platným členom spoločnosti s plnou podporou a perspektívou ďalšieho rozvoja Vašich zručností.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Váš životopis, motivačný list a žiadosť do zamestnania vybraním možnosti Poslať spoločnosti životopis. Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte. Ďakujeme za porozumenie.

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti Prosoft, spol. s r.o. Košice so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodné vedy, IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- ovládanie MS Windows a MS Office - požadované
- preukázateľne dosiahnuté výsledky (REFERENCIE) v minulosti podmienkou!
- praktická skúsenosť s konzultáciami alebo predajom SW - veľkou výhodou
- maximálna ochota tvrdo pracovať
- vytrvalosť, sebadisciplína a schopnosť prekonávať prekážky

PROSOFT Košice a.s. je softvérová spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti vývoja softvérových produktov pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a ich implementáciou v praxi. Je podstatným hráčom na trhu medicínskych informačných systémov. Jedným z produktov spoločnosti je nemocničný informačný systém implementovaný v 30 % nemocníc na Slovensku.
Od januára 2018 vstúpili do spoločnosti strategickí investori a s nimi investície do produktu s cieľom byť lídrom na trhu a udávať smer. Týmto produktom je nový nemocničný informačný systém, ktorého hlavným cieľom je poskytnúť zdravotníckym pracovníkom a manažérom bezpečný pracovný nástroj, ktorý zjednoduší plnenie ich každodenných pracovných povinností a zároveň poskytuje všetky potrebné údaje pre neustále zlepšovanie poskytovanej zdravotnej starostlivosti. Spoločnosť usilovne pracuje na vývoji tohto produktu, pretože verí, že správnym využitím technológií v zdravotníctve dokáže zefektívniť prácu poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a pozitívne ovplyvniť skúsenosť pacientov, ktorí túto starostlivosť dostávajú – skúsenosť nás všetkých.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1992019  Dátum zverejnenia: 26.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ+provízna odmena závislá od výkonu