Advokát

Prosman a Pavlovič advokátska kancelária, s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie právneho poradenstva slovenským a zahraničným klientom advokátskej kancelárie v nemeckom a anglickom jazyku, due diligence, fúzie a akvizície, vedenie a zodpovednosť za projektový team pri VIP klientele, aktívny biznis development, podpora konateľov AK

prostredie renomovanej advokátskej kancelárie, motivujúce finančné ohodnotenie, možnosť práce na zaujímavých projektoch, odborný rast

advokátska kancelária si vyhradzuje právo odpovedať výlučne iba vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

6

platná advokátska licencia, minimálna 3 ročná prax samostatného advokáta, skúsenosti s poskytovaním právnej podpory pri väčších projektoch v AJ a NJ, dynamická a proklientsky orientovaná osobnosť, spoľahlivosť, loajalita, kreativita, schopnosť pracovať pod stresom, nevyhnutný aktívny prístup a záujem o prácu, vlastná klientela výhodou

Obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá poradenstvom v oblasti colného práva a spotrebných daní, podpore klientov pri získavaní povolení, certifikátov, licencií, zjednodušení potrebných pri dovoze, vývoze tovaru a pri výrobe, obchodovaní a preprave predmetov spotrebných daní, podporou pri vybavovaní povolení, registrácií, certifikátov, licencií a zjednodušení....

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2067610  Dátum zverejnenia: 9.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou