Advokát

Prosman a Pavlovič advokátska kancelária, s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Hlavná 31, okres Trnava
Termín nástupu
november 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie právneho poradenstva domácim a zahraničným klientom advokátskej kancelárie v oblasti obchodného, občianskeho a správneho práva s miestom výkonu v Trnave, dozor mladších kolegov, účasť na rokovaniach, štandardná náplň práce advokáta pre ostatných klientov advokátskej kancelárie

možnosť odborného rastu v špecifických odvetviach práva, prostredie renomovanej advokátskej kancelárie, motivačné finančné ohodnotenie

advokátska kancelária bude odpovedať výlučne iba vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

platná advokátska licencia, minimálna ročná prax samostatného advokáta, dynamická a proklientsky orientovaná osobnosť, spoľahlivosť, loajálnosť, kreativita, znalosť druhého cudzieho jazyka výhodou, schopnosť pracovať pod stresom, nevyhnutný aktívny prístup a záujem o prácu, skúsenosti so špedičným právom a poskytovaním právnych služieb zahraničnej klientele výhodou

Obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá poradenstvom v oblasti colného práva a spotrebných daní, podpore klientov pri získavaní povolení, certifikátov, licencií, zjednodušení potrebných pri dovoze, vývoze tovaru a pri výrobe, obchodovaní a preprave predmetov spotrebných daní, podporou pri vybavovaní povolení, registrácií, certifikátov, licencií a zjednodušení....

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1990537  Dátum zverejnenia: 29.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou