Asistentka v advokátskej kancelárii

Prosman a Pavlovič advokátska kancelária, s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava, 82109, Bratislavský kraj
Termín nástupu
15.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administratívna podpora právnikov (spisovanie jednoduchých právnych podaní, návrhov a žiadostí na súdy a iné orgány)
zabezpečenie plynulej prevádzky advokátskej kancelárie
spracovávanie hospodárskej korešpondencie a elektronickej pošty
evidencia a prerozdeľovanie došlej a odoslanej pošty
vedenie hotovostnej pokladne
komunikácia s klientami (preberanie telefónnych hovorov a ich vybavovanie, prijímanie a uvádzanie návštev), v prípade právnického vzdelania spracovávanie jednoduchých právnych podaní podľa pokynov advokáta

práca v renomovanej advokátskej kancelárii, mladý a dynamický kolektív, motivujúce platové ohodnotenie

Váš štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom a fotografiou zašlite prosím na e-mailovú adresu: pavlovic@ppak.sk. Advokátska kancelária si vyhradzuje právo odpovedať iba vybraným uchádzačkám zaradeným do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

príjemné vystupovanie
samostatnosť, flexibilita, záujem neustále sa zlepšovať a rásť po odbornej stránke, zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť, loajalita a diskrétnosť sú samozrejmosťou, prax na podobnej pozícii výhodou

Spoločnosť Prosman a Pavlovič advokátska kancelária s.r.o. poskytuje svoje služby klientom v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku, a to najmä v oblasti obchodného, špedičného, správneho, daňového, colného, autorského a občianskeho práva. Spoločnosť pôsobí v Bratislave, Trnave a v Nitre.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hlavná 31
917 01 Trnava
ID: 1544633   Dátum zverejnenia: 1.12.2016