Údržbář elektro

proseat Mladá Boleslav s.r.o.

Místo práce
Plazy, Slovenská republika, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

proseat Mladá Boleslav s.r.o., mezinárodní společnost, zabývající se výrobou PUR tvarovek pro automobilový průmysl hledá do svého týmu aktivní a schopné kandidáty na pozici:

Pracovní náplň:
čtyřsměnný nepřetržitý provoz
pravidelná kontrola výrobních zařízení podle předpisu
vedení evidence o kontrolách
preventivní údržba dle rozpisu
údržba ručního nářadí
pravidelné čištění výrobního zařízení.

Požadujeme:
výuční list - obor elektrikář/ÚSO elektro
osvědčení o přezkoušení dle §6 vyhlášky č.50/1978 Sb.
uživatelská znalost PC (MC Office)
řidičský průkaz skupiny B.

Výhodou jsou: svářečský průkaz, oprávnění k řízení VZV,
jeřábnický průkaz.

Osobnostní předpoklady:
technické myšlení
časová flexibilita, ochota a možnost pracovat občas přesčas
přesnost, pečlivost, spolehlivost
komunikativnost – spolupráce se širokým spektrem kolegů
týmovost.

Nabízíme:
uplatnění v atraktivním prostředí mezinárodní automobilové společnosti
s dlouhodobou perspektivou a možností kariérního růstu
motivující mzdové ohodnocení: hodinová mzda, osobní bonus, týmový bonus, 13. mzda
benefity: dotované stravování (stravenky), kantýna, týden dovolené navíc, péče o zdraví,
místo výkonu práce: Mladá Boleslav, Plazy.
Nástup možný ihned.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2326930  Dátum zverejnenia: 12.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.