Konstruktér CAD

proseat Mladá Boleslav s.r.o.

Místo práce
Plazy, Slovenská republika, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

proseat Mladá Boleslav s.r.o., mezinárodní společnost, zabývající se výrobou PUR tvarovek pro automobilový průmysl hledá do svého týmu aktivní a schopné kandidáty na pozici:

Konstruktér
Pracovní náplň:
• konstrukce PUR pěn do automobilových sedaček + konstrukce dalších malých dílů pro interiér vozidel
• komunikace s dodavateli
• kooperace s ostatními CAD pracovišti v rámci společnosti na evropské úrovni
• organizace toku zpracovávaných dat
• tvorba interní databáze
• inovace stávajících konstrukčních řešení

Požadujeme:
• SŠ/VOŠ/VŠ technického směru
• znalost Catia V5
• znalost angličtiny na úrovni B1, znalost němčiny výhodou
• uživatelská znalost PC (MC Office, Lotus Notes)
• ŘP sk. B,

Osobnostní předpoklady:
• technické a analytické myšlení, kombinační schopnosti
• flexibilita, ochota cestovat
• přesnost, spolehlivost
• týmový duch, ztotožnění se s firemními zájmy

Nabízíme:

• odpovídající mzdové podmínky
• motivační program: dotované stravování, týden dovolené navíc, péče o zdraví, jazyková výuka
• místo výkonu práce: Mladá Boleslav
• nástup možný ihned

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2090399  Dátum zverejnenia: 21.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.