Operátor výroby - ubytovanie zdarma - Malacky

PRORSUM, spol.s r.o.

Miesto práce
okres Malacky
670€ / mesiac brutto + príplatky + bonusy - bez praxe, 690€ / mesiac brutto - s praxou 2 roky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre strojársku spoločnosť hľadáme šikovných pracovníkov, ktorých náplňou práce bude:
- obsluha lisov na výrobu plechov pre automobilový priemysel
- manipulačné práce s plechmi
- práca v nepretržitej prevádzke
- práca na zmeny

- UBYTOVANIE ZDARMA
- motivačné platové podmienky 670 €/mes. brutto + príplatky + bonusy - pre operátora výroby bez praxe
- motivačné platové podmienky 690 €/mes. brutto + príplatky + bonusy - pre operátora výroby s praxou 2 roky
- príspevok na stravovanie vo firemnej jedálni

Kontaktovať nás môžete na tel.čísle - 0914 350 301, prípadne môžete zaslať na toto číslo SMS s Vaším telefónnym číslom a my sa Vám ozveme späť.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu:

(do predmetu uveďte názov pozície)

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosti spoločnosti Prorsum, s.r.o., Hollého 23, Malacky. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s obsluhou výrobných strojov
- ochota pracovať vo viac-zmennej prevádzke
- pracovitosť a zodpovedný prístup práci
- manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť

Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3020769  Dátum zverejnenia: 19.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 670€ / mesiac brutto + príplatky + bonusy - bez praxe, 690€ / mesiac brutto - s praxou 2 roky