Manipulant - skladový pracovník - Malacky - bez preukazu na vzv, doprava zabezpečená

PRORSUM, spol.s r.o.

Miesto práce
Malacky, okres Malacky
4,10 € / hod. brutto + dochádzkový bonus + príplatky + stravné lískty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou nábytku, hľadáme šikovných, samostatných skladových pracovníkov :

- zaskladňovanie tovaru, vkladanie tovaru z auta, potvrdenie CMR
- vyskladňovanie tovaru podľa picking listov
- ukladanie materiálu do exportných zón
- zásobovanie linky materiálom
- zabezpečiť plynulé privážanie a dokladanie materiálov z paliet do kontajnerov na všetkých “regálových” pracoviskách
- manipulačné práce v sklade, na expedícii
- práca so skenerom,

- prácu na 4 zmeny - práca v nepretržitej prevádzke – 12 hod. zmeny /ranná, nočná, voľno, voľno/
- 4,10 € / hod. brutto + dochádzkový bonus + príplatky
- stravné lístky 3,40 EUR za každú odpracovanú zmenu
- zamestnanecká doprava zo smerov – Senica, Skalica, Vysoká pri Morave

Kontaktovať Vás budeme na základe zaslaného životopisu.

- stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer
- zabezpečená doprava
- možnosť osobného rozvoja a zvyšovania odbornej kvalifikácie
- stravné lístky 3,40 EUR
- mesačná prémia vo výške do 25 % zo základnej mzdy
- dochádzkový bonus 20 EUR mesačne
- po 3 mesiacoch a potom po 6 mesiacoch možnosť platového navýšenia
- pitný režim, desiata denne zdarma

Kontaktovať nás môžete na tel. čísle - 0914 350 301, prípadne môžete zaslať na toto číslo SMS s Vaším telefónnym číslom a my sa Vám ozveme späť.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: email (do predmetu uveďte názov pozície) a zaregistrujte sa do našej elektronickej databázy na www.prorsum.sk

Do e-mailu prosím vložte tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou Prorsum s.r.o., Hollého 23, 901 01 Malacky. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM, KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax vo výrobe
- manuálna zručnosť
- šikovnosť a spoľahlivosť
- predchádzajúce skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou
- dôslednosť a logické myslenie
- schopnosť pracovať v tíme

Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3007138  Dátum zverejnenia: 10.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,10 € / hod. brutto + dochádzkový bonus + príplatky + stravné lískty