Operátor výroby - Malacky - ubytovanie zdarma alebo príspevok na ubytovanie 150 eur

PRORSUM, spol.s r.o.

Miesto práce
Malacky, Bratislavský kraj, okres Malacky
Mzdové podmienky (brutto)
4,10 € / hod. brutto + bonus + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou nábytku, hľadáme šikovných, samostatných operátorov do výroby:

- manipulácia s materiálom (balenie príslušenstva na montáž nábytku
- umiestňovanie súčiastok podľa objednávky do vopred určených sektorov, napĺňanie automatickej linky a jej následná kontrola
- práca v nepretržitej prevádzke
- práca na zmeny /ranná, nočná, voľno, voľno/
- 4,10 € / hod. brutto + bonus + prémie + desiata denne zdarma
- možnosť platového navýšenia po 3 mesiacoch

Kontaktovať Vás budeme na základe zaslaného životopisu.

- stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer
- ubytovanie zdarma, v prípade ubytovania páru, kamarátov, možnosť príspevku 150 eur/osoba/prenájom bytu
- možnosť osobného rozvoja a zvyšovania odbornej kvalifikácie
- stravovanie v závodnej jedálni , zamestnanec hradí 0,60 eur, pitný režim
- mesačná prémia vo výške 25 % zo základnej mzdy
- dochádzkový bonus

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: email (do predmetu uveďte názov pozície) a zaregistrujte sa do našej elektronickej databázy na www.prorsum.sk

Do e-mailu prosím vložte tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou Prorsum s.r.o., Hollého 23, 901 01 Malacky. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM, KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zameraná na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax vo výrobe
- manuálna zručnosť
- šikovnosť a spoľahlivosť
- predchádzajúce skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou
- dôslednosť a logické myslenie
- schopnosť pracovať v tíme

Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2909403  Dátum zverejnenia: 26.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,10 € / hod. brutto + bonus + prémie