Ponuka práce predavačka na HPP

PROPRIO DESIGN s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre predajňu šperkov v nákupnom centre AUPARK v Bratislave hľadáme posilu predajného tímu.
Hlavnou náplňou práce je predaj a poskytovanie poradenstva v oblasti šperkov z drahých kovov na predajnej jednotke vo forme kiosk v nákupnom centre.
Ponúkame:
Skvelú príležitosť uplatniť obchodného ducha, dobré platové podmienky plus motivačnú bonusovú zložku z predaja, odborné školenia, platený pitný režim
Žiadame:
Prirodzenú aktívnu komunikáciu, samostatnosť a obchodného ducha, spoľahlivosť, pracovitosť, reprezentatívny vzhľad a príjemné vystupovanie, základy práce na PC (MS Word, Excel) a základná znalosť AJ výhodou.

Nástup možný ihneď.

Zašlite nám Váš životopis v odpovedi na tento inzerát
Kontakt: Miroslava Nitschová, 00420 311 510 299 (ČR)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
ID: 1960139  Dátum zverejnenia: 17.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.