Technik údržby

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
1 600 - 1 900 EUR/mesiacfix 1600€ + variabilná zložka mzdy + príplatky + ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti automobilovej výroby hľadáme údržbára s praxou s platnou vyhláškou §22. Ak Vás láka stabilná práca v medzinárodnom prostredí, neváhajte nám poslať svoj životopis.

Hlavná náplň práce
- Diagnostika závad a opravy strojov a zariadení, nastavovanie a preverovanie ich funkčností
- Údržba strojov a zariadení s cieľom zaručiť spoľahlivosť a vysokú úroveň kvality
- Inštalácia, údržba a opravy elektrických slaboprúdových rozvodov, ovládacích prvkov, komponentov automatizačnej a regulačnej techniky
- Skladovanie, evidencia a inventarizácia náhradných dielov, náradia, nástrojov a meracích prístrojov
- Vedenie dokumentácie o poruchách, opravách a prevádzkových stavoch strojov a zariadení
- Účasť na riadení inventúry náhradných dielov a spotrebného materiálu

- Príležitosti pre kariérny rozvoj
- Motivujúci systém ročného odmeňovania
- Ročný bonus
- Príspevok do DDS
- Sociálne podujatia (teambuildingy, firemné večierky, rodinné akcie...)
- Športové aktivity
- Príspevky zo sociálneho fondu
- Maximálny príspevok na vreckové počas služobných ciest
- Stravovanie v jedálni za výhodné ceny

Spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. ako sprostredkovateľ zamestnania spracúva osobné údaje uchádzačov, ktorí reagovali na zverejnené ponuky voľných pracovných miest. Toto spracúvanie je v súlade s podmienkami spracúvania osobných údajov, ktoré sú zverejnené na stránke https://proplusco.sk/Privacy_policy_proplusco.pdf.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na trhu, pôsobiaca v 26 krajinách sveta. Spoločnosť sa zaoberá výrobou vonkajších panelov a modulov áut – najmä nárazníkov, spojlerov a zadných dverových modulov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

údržba

Počet rokov praxe

3

- Prax v oblasti mechanickej a elektrickej údržby minimálne 3 roky
- Technické myslenie, ovládanie princípov pneumatiky, mechaniky
- Schopnosť orientovať sa v technickej dokumentácii
- Platné oprávnenie podľa § 22 vyhlášky 508/2009
- Manuálna zručnosť
- Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
- Prax vo výrobnom prostredí výhodou
- Tímový hráč

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alica Sotáková
Tel.: +421911202158
E-mail: poslať životopis