Mechanik s nástupným bonusom a 13.platom

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 360 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta + príplatky + 13.plat + nástupný bonus v hodnote 1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť priamo do kmeňa známej nadnárodnej spoločnosti na pozíciu mechanik. Hľadáme pracovníkov s technickým myslením, ktorí chcú pracovať v stabilnej spoločnosti so skvelým kolektívom.

Náplň práce:
- údržba výrobných strojov a zariadení
- spolupráca pri inštalácii nových zariadení
- zabezpečenie plynulého chodu automatizovaných výrobných liniek
- identifikácia a oprava porúch na zariadeniach
- preventívna údržba

Pracovný čas:
- dvojzmenná prevádzka (6:00-14:00, 14:00-22:00)

- základná mzda ( od 7,01 € - 9,01 € v závislosti od skúseností kandidáta)
- nástupný bonus v hodnote 1000 €
- 13. plat
- 5 dní dovolenky navyše
- stravovanie priamo v závode
- príspevok do penzijného fondu
- príplatky a odmeny pri rôznych príležitostiach
- firemné fitnescentrum a iné

Spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. ako sprostredkovateľ zamestnania spracúva osobné údaje uchádzačov, ktorí reagovali na zverejnené ponuky voľných pracovných miest. Toto spracúvanie je v súlade s podmienkami spracúvania osobných údajov, ktoré sú zverejnené na stránke https://proplusco.sk/Privacy_policy_proplusco.pdf.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a distribúciou nábytku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť pneumatiky - výhodou
- znalosť hydrauliky – výhodou
- skúsenosti s údržbou a opravami výrobných zariadení - výhodou
- schopnosť analýzy a definovania poruchy a poskytnutie vhodného riešenia
- čítanie technickej dokumentácie
- vzdelanie v technickom smere
- manuálna zručnosť
- VZV - výhodou
- zváračský preukaz - výhodou
- skúsenosti s VTZ - výhodou
- anglický jazyk na úrovni B1/B2 - výhodou

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov