Pilot v lisovni s priemerným platom aj 1550 EUR, zabezpečeným ubytovaním alebo dopravou do spoločnosti. Množstvo firemných benefitov.

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
1 223 - 1 550 EUR/mesiac+ plne hradené ubytovanie alebo doprava v rámci Záhoria

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú pracovnú príležitosť na pozícii pilot lisovne v Lozorne. Priemerný mesačný plat aj 1550 EUR a možnosť plne hradeného ubytovania. Doprava v rámci Záhoria zabezpečená zdarma. Práca je vhodná aj pre absolventov bez praxe v danej oblasti.

Náplň práce:
- Výmena foriem na základe výrobného plánu a poradia,
- Nastavenie procesných parametrov podľa noriem,
- Výmena častí robotických zariadení,
- Vykonávanie údržby podľa platných čistacich, revíznych a mazacích plánov,
- Tvorba kontrolných záznamov a identofikácia rozdielov (non conformities) na výrobných strojoch,
- Objednávanie zásahov údržby (procesný diagram, P-FMEA, plány údržby, pracovné inštrukcie a atď.)
- Vykonáva preventúvnu údržbu foriem a zariadení podľa čistiacich, revíznych a mazacích plánov
- práca je vhodnejšia pre mužov z dôvodu fyzickej náročnosti

Pracovná doba:
3 zmeny po 8 hodín
víkendy voľné

- základná mzda 1223 EUR + variabilná zložka 300 EUR + príplatky podľa ZP
- priemerný plat aj 1550 EUR
- plne hradené ubytovanie
- preplatené nadčasy
- mesačný výkonnostný bonus 100 EUR

- dochádzkový bonus 200 EUR
stravovanie priamo na pracovisku
- ročná výsledková prémia v závislosti od hospodárskeho výsledku a splnenia cieľov
- príležitosť pre kariérny rozvoj v rámci pracovnej pozície a špecializácie
- stabilná a dlhodobá práca
- profesné tréningy
- sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)
- čisté a moderné pracovné prostredie

DOPRAVA zo smerov: Senica, Cerová, Malé Leváre, Kuklov

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca?utm_source=profesia&utm_medium=recru&utm_campaign=2018-ponukaweb

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na trhu, pôsobiaca v 26 krajinách sveta. Spoločnosť sa zaoberá výrobou vonkajších panelov a modulov áut – najmä nárazníkov, spojlerov a zadných dverových modulov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Stredoškolské vzdelanie strojárskeho zamerania výhodou
- Viazačský a žeriavnický preukaz výhodou
- Ochota pracovať vo výškach
- Manuálna zručnosť
- Zodpovedný prístup k práci
- Spoľahlivosť
- Chuť nadobúdať nové znalosti a zručnosti
- Pozitívny prístup k práci a tímový prístup

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov